Oto logo strony. Piękne ono jest

Obchody 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Ocena 0/5
W 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Mariusz Sira Wójt Gminy, Grzegorz Woźniak Przewodniczący Rady Gminy, oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej złożyli kwiaty na Placu Jana Pawła II w Radowie Małym. ????????️
????❤️ W dobie pandemii tym razem uczczenie ofiar walczących za niepodległość Polski odbyło się skromnie, bez uroczystych obchodów. Święto Niepodległości, to niewątpliwie ważna data w kalendarzu wszystkich Polaków.
Wierzymy że za rok będziemy mogli powrócić do tradycyjnych, wspólnych obchodów, które zgromadzą wielu mieszkańców w dniu tego patriotycznego Święta❗????????
102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Galeria zdjęć

124504853_1025802827885782_3693260369167133236_n 125002725_1025803047885760_6277498410224025948_n 124915485_1025802901219108_8531939978716369612_n 125165470_1025803011219097_3602096708770168924_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności