Oto logo strony. Piękne ono jest

Sadzenie drzewek w Szkole Podstawowej w Radowie Małym

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym na zaproszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Radowie Małym Pana Jacka Mielcarka mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji „Łączą Nas Drzewa” zorganizowanej z Nadleśnictwem Resko polegającej na sadzeniu drzewek na terenie szkoły.  

Celem projektu było szerzenie świadomości ekologicznej młodych Polaków, jak również aktywne zaangażowanie ich w ochronę przyrody jako niezwykle cennego czynnika ekologicznego. Dzięki akcji sadzenia drzew młodzież miała okazje osobiście przyczynić się do ochrony fauny i flory.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Nadleśnictwa Resko za przekazanie drzewek.

Galeria zdjęć

IMG_3484 IMG_3456 IMG_3476 IMG_3418 IMG_3420 IMG_3427 IMG_3434 IMG_3438 IMG_3415
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności